Az EHF Végrehajtó Bizottsága döntött a Bajnokok Ligája 2026/27-es szezonbeli szabadkártya kérelmeiről, csapatunk a következő szezonban is a legjobbak között szerepelhet.
Az idény végén arra kértük a PICK Kézilabda akadémiai edzőit, vonjanak mérleget az idei évről. Elsőként az akadémia első korosztályos aranyérmét elnyerő U16-os bajnokcsapat vezetőedzőjét, Szász Bálintot kérdeztük.
Szombaton 19:50-kor a Móra Ferenc Múzeum előtti színpadon lép fel klubunk tánccsapata a Múzeumok Éjszakája egyik programjaként, emellett színpadra lép kabalánk, a Bika is.
Hagyományos évzáró ünnepségét tartotta a PICK Kézilabda Akadémia és az OTP Bank-PICK Szeged utánpótlása a Gellért Szabadidőközpontban. A rendezvényen köszöntöttük a legjobbakat és búcsúztunk távozó kollégáinktól.
Nyári sorozatunkban összefoglaljuk a 2025–2026-os idény legfontosabb eseményeit, meccseit és pillanatait. A harmadik részben a márciustól június közepéig tartó időszak legfontosabb történéseit gyűjtöttük össze.