Utánpótlás hírek

Szűrők
FelnőttAkadémia
II. korcsoport
Budapesten szerepelt a Ferenczy-kupán az OTP Bank - PICK Szeged korosztályos csapata. Ignácz Volmis tanítványai nagyszerű játékkal rokkultak elő és megnyerték a tornát.
A hetedik helyen végzett a PICK Szeged II. serdülő együttese a Balaton-kupa nemzetközi utánpótlás viadalon.
A PICK Szeged II. serdülői a Balaton-kupa nemzetközi tornán szerepelnek. Vladan Jordovics együttese már túl van a csoportmeccseken. Az első találkozón hiába vezettünk a horvát Zagreb ellen, a végén döntetlent játszottunk.
Az első félidőben még akadozott a játék, azonban a második játékrészben minden összeállt, így a végén magabiztos győzelmet aratott a PICK Szeged II. serdülőcsapata.
A vendégek az első félidőben sokáig vezettek, hajrában sikerült fordítanunk. A második játékrészben mindig nálunk volt az előny, azonban a Kecskemét többször is egyenlített. Az 54. percben 24-24 volt az eredmény. Jött egy komoly hajrá tőlünk, háromszor is eredményesek voltunk, közben egyetlen egy gólt sem kaptunk, így 27-24-re diadalmaskodtunk.
Jól indult az idény a PICK Szeged II. serdülőinek is. Vladan Jordovics együttese az I. osztályú bajnokság nyitófordulójában magabiztos, 33-25-ös győzelmet aratott a Mezőkvöesd ellen.
Remek és izgalmas meccset hozott a #kékek rangadója az I. osztályú serdülő bajnokságban. A PICK Kézilabda Akadémia 25-20-ra nyert a PICK SZEGED II. ellen.
Gólgazdag meccset hozott a PICK SZEGED II. és a PICK SZEGED I. házi rangadója az I. osztályú serdülőbajnokságban. Első csapatunk 33-23-ra nyert.