Utánpótlás hírek

Szűrők
FelnőttAkadémia
I. korcsoport
Végig kiélezett küzdelem zajlott a pályán, minden esélyünk megvolt arra, hogy itthon tartsuk a két pontot, ami nem sikerült, így egy ponttal gazdagodtunk.
Az I. osztályú utánpótlás bajnokságban szereplő csapatzaink idegenben léptek pályára, és mindhárom együttes magabiztos győzelemmel térhetett haza.
Sokáig döntetlen volt az eredmény, majd a hazaiak szereztek vezetést. 6-6 után azonban már mi jöttünk, sikerült 2 góllal meglépnünk.
Népes szurkolósereg előtt játszhatott egymással az I. osztályú serdülő bajnokságban a PICK I. és a PICK II. Izgalmas találkozót vívtak az akadémisták, végül meglepetésre a PICK Szeged II. 24-21-re legyőzte az PICK I-et.
Szoros első félidő után, magabiztosan gyűjtötte be a győzelmet a PICK Szeged ifi az I. osztályú bajnokságban. A 40. perctől fokozatosan növeltük az előnyünket, így a végén 7 góllal, 37-30-ra diadalmaskodtunk.
Két csapatunk is pályára lépett az I. osztályú serdülő bajnokságban. A PICK Szeged I. nagy hajrával mentett pontot Dabason, míg a fiatal PICK Szeged II. megnehezítette a Ferencváros dolgát.
Február 3-án (csütörtök) mindkét I. osztályban szereplő serdülő együttesünk pályára lép a bajnokságban. A PICK I. a Dabas, a PICK II. a Fradi vendége lesz.
Jelenleg szünetel a bajnokság, azonban a PICK Kézilabda Akadémia és a PICK Szeged utánpótlásának játékosai nem pihennek. Készülnek, edzenek, mert még komoly kihívások várnak rájuk.
Népes közönség előtt vívta a bajnokit Akadémiánk két csapata, amelyet végül a PICK Szeged I. remek második félidei játékának köszönhetően megnyert.
Remekeltek a PICK Kézilabda Akadémia csapatai. Minden korosztályos együttesünk győzedelmeskedett.
Szoros első félidő után, fölényesen, 10 góllal nyert a PICK Szeged I. csapata az I. osztályú serdülő bajnokságban. Hutvágner István együttese a Balmazújvárost verte 31-21-re.
Remek második félidő, magabiztos győezelem. Így lehet összefoglalni a PICK Kézilabda Akadémia serdülő együttesének a mérkőzését, amit idegenben, a Balmazújváros otthonában 33-22-re nyert meg.
Nem sikerült győzelemmel kezdeni 2021-et a PICK Kézilabda Akadémia ifjúsági együttesének, sőt, végül a pontszerzésnek is örülnünk kell, hiszen az utolsó másodpercben egyenlítettek a #kékek a Gyöngyös elleni hazai meccsen.
Vasárnap két csapatunk is hazai pályán szerepel. A PICK Kézilabda Akadémia serdülő és ifjúsági együttese az. I. osztályú bajnokságban lép pályára.
Mindkét I. osztályban szereplő csapatunk sikerrel vette az egri kirándulást. Az ifik és a serdülők is magabiztosan nyertek.
Negyedik meccsét játszotta a PICK SZEGED ificsapata az I. osztályú bajnokságban, és a negyedik győzelmét könyvelhette el. Szabó Levente tanítványai a Cegléd otthonában arattak magabiztos győzelmet.
Kedden hazai pályán lépett pályára az I. osztályú serdülő bajnokságban a PICK SZEGED II. együttese. A #kékek végig kiélezett meccset vívtak, azonban a sok elrontott helyzet megbosszulta magát, így 2 gólos vereséget szenvedtek.
Nem volt kérdés, magabiztos győzelemmel kezdte az I. osztály ifjúsági bajnokságot a PICK SZEGED. Az akadémisták 30-16-ra verték a DEAC-ot.
A PICK SZEGED I. osztályú ifjúsági csapata pénteken 18 órakor zárt kapus meccsen megkezdi szereplését a Keleti csoportban. Szabó Levente együttese a Csonka gimnáziumban a DEAC gárdáját fogadja.