Ugrás a fő tartalomraUgrás az oldal aljára

Csupa győzelem a mérleg

Remekeltek a PICK Kézilabda Akadémia csapatai. Minden korosztályos együttesünk győzedelmeskedett.
Csupa győzelem a mérleg (DIMP)

A vendégek szeretek vezetést, 6-6-ig fej-fej mellett haladtak a csapatok, ezután azonban robbantottunk, átvettük a vezetést, amit még az első félidő végéig növelni is tudtunk. A második játékrészben még nagyobb ritmust diktáltunk, így magabiztosan gyűjtöttük be a győzelmet.

PICK Szeged-Mezőkövesd 35-24 (19-14)

Ifjúsági I. osztály, Keleti csoport, 5. forduló, Szeged, 30 néző. Vezette: Kovács, Papp.

PICK Szeged: Pedersen, Lakatos (kapusok), Csíki K. 2, Csókás 1, Csóti 1,Jakovljevic 5, Járó, Gyepes 2, Mikuska 2, Pintér 4, Szűcs B. 2, Vojnár D. 2, Balogh 3, Francia 1, Gárgyán 4, Hutvágner 6. Vezetőedző: Szabó Levente.5/5

5/5 a mérlege a PICK Szeged II. serdülőnek az I. osztályú bajnokságban. Vladan Jordovics együttese idegenben, a Gyöngyös otthonában aratott remek győzelmet.

HE-DO B. BRAUN Gyöngyös-PICK Szeged 30-33 (16-17)

Serdülő I. osztály, Keleti csoport, 5. forduló, Gyöngyös.

PICK Szeged II.: Bozsó, Áncsán (kapusok), Balogh 3, Ferger 4, Furka 2, Horváth T. 5, Kovács V. 1, Magyar 1, Német 3, Sajben 5, Vidovenyecz 9, Kószó, Nagy B., Nagy D. Vezetőedző: Vladan Jordovics.

Nem kezdtünk jól, a Mezőkövesd sokáig vezetett az első harminc percben, volt olyan időszak, amikor néggyel is megléptek (15-11). Hatalmas hajrát nyitottunk, így sikerült a szünetre egyenlítenünk. Jól indult második félidő, először vezettünk, majd a 42. percben 24-19 volt a javunkra. Ez kellő lendületet adott, így a végén magabiztosan nyertük a meccset.A bajnokságban öt forduló után a PICK Szeged II. veretlenül áll az élen, míg a PICK Szeged I. a második.

A következő fordulóban október 20-án (szerda) 16 órakor a Csonka gimnáziumban szegedi rangadó következik.

PICK Szeged I.-Mezőkövesd 34-25 (16-16)

Serdülő I. osztály, Keleti csoport, 5. forduló, Szeged, 30 néző. Vezette Kovács, Papp.

PICK Szeged I.: Kerekes, Fazekas (kapusok), Balogh 2, Budai 4, Vörös 3, Hrutka 7, Kószó 1, Kucsera, Magos-Dóra 3, Nagy G. 1, Szekeres 1, Urszuly, Virág, Vojnár P., Szűcs P. 5, Vojnár D. 7. Vezetőedző: Hutvágner István.

Megvan az első győzelem a bajnokságban, méghozzá magabiztosan nyertek a #kiskékek.

PICK Szeged-Pénzügyőr SE 30-13 (16-7)

Fiú U16, I. osztály, 5. forduló, Szeged. Vezette: Matic, Nádasdi.

PICK Szeged: Áncsán, Kószó 5, Nagy B. 1, Nagy D. 1, Nyíri 2, Traore 3, Pogonyi 2, Bakos 1, Császár 3, Koczkás 1, Kugelmann 5, Fazekas, Balog 3, Molnár L., Csengeri 3, Szabó. Vezetőedző: Jámbor-Kardos Viktor.