Ugrás a fő tartalomraUgrás az oldal aljára

Megszakadt a remek sorozat

A Cegléd túl nagy falatnak bizonyult U21-es csapatunk számára az NB I/B-s bajnokságban.
Fotók: Sólya Eliza
Cegléd KK – OTP Bank-PICK Szeged U21 36-27 (21-13)

NB I/B, 7. forduló, Cegléd, Gál József Sportcsarnok, 400 néző. Vezette: Fibec, Győr.
OTP Bank-PICK Szeged U21: Balogh Á., Koncz (kapusok), Vincze 5, Németh, Bán, Mészáros 3, Losonczy 1, Kucsera 1, Furka 1, Szepesi 2, Szűcs, Balogh D. 2, Járó 9, Sajben, Vidovenyecz 3. Vezetőedző: Szabó Levente.

Zsinórban 5 nyert mérkőzés után érkezett U21-es csapatunk Ceglédre, ahol azonban megszakadt a sorozat.

Az ellenfél az első perctől motiváltan – és eredményesen – játszott, míg az első szegedi találatra a hatodik perc végéig kellett várni. Sajnos utána sem javult a helyzet, negyed óra játék után 10-2 állt az eredményjelzőn. Ezután mindkét csapat a támadásokra koncentrált, sűrűn estek a gólok, a félidőben 21-13-ra vezetett a hazai csapat.

A második játékrész eleje sem hozott fordulatot, állandósult a Cegléd 7-8 gólos vezetése. A 38. percben Szabó Leventének sárga lapot mutatott fel a játékvezető, és ez mintha felrázta volna a csapatot, folyamatosan zárkóztak a #kiskékek, nyolc perccel a vége előtt, Szepesi Zsombor találata után már csak három gól volt a házigazda előnye, és ekkor kimaradt több ziccerünk. Itt viszont visszavette a kezdeményezést a Cegléd, a végéig még nyolc gólt szereztek, míg mi csak kettőt, így alakult ki a 36-27-es végeredmény.

A következő fordulóban, október 27-én (vasárnap) 16 órakor U21-es csapatunk az Ajkát fogadja a PICK Arénában, a Ludányi Márton sportcsarnokban.