Ugrás a fő tartalomraUgrás az oldal aljára

Nagyszerű győzelem idegenben

Nagyszerű győzelmet aratott U21-es akadémiai csapatunk idegenben az NB I/B-s bajnokságban.
Fotók: Sólya Eliza

Százhalombattai KE-OTP Bank-PICK Szeged U21 34-35 (17-21)
NB I/B, 3. forduló, Százhalombatta, 200 néző.
OTP Bank-PICK Szeged U21: Balogh Á., Koncz (kapusok), Herbert, Vincze 2, Németh 1, Mészáros 1, Losonczy 4, Kucsera, Furka, Szepesi, Szűcs 4/3, Balogh D. 7, Lukács 9, Járó 6, Sajben 1, Vidovenyecz. Vezetőedző: Szabó Levente.

U21-es akadémia csapatunk idegenben, Százhalombattán lépett pályára az NB I/B-s bajnokság harmadik fordulójában.

Szabó Levente együttese a múltheti Rákosmente elleni siker után újból fontos győzelmet könyvelhetett el. A #kiskékek már az első harminc után vezettek, és ezt sokáig sikerült is megtartani a második félidőben. Különösen Lukács Kornél és Balogh Dániel játszott gólerősen, mindketten fontos pillanatokban találtak a kapuba. A hajrában viszont átvette a vezetést a hazai együttes, Járó Kristóf révén az 57. percben viszont már megint mi vezettünk (35-34). Izgalmasan alakult a hajrá, de ebből végül győztesen jöttünk ki, fontos 2 pontot szereztünk.