Ugrás a fő tartalomraUgrás az oldal aljára

Zsinórban az ötödik győzelem

A félidőben még a Csömör vezetett, a második játékrészben viszont feljavult U21-es akadémiai csapatunk, és fontos győzelmet aratott.
Szerző: Süli Róbert

OTP Bank-PICK Szeged U21-Csömör KSK 37-32 (15-20)
NB I/B, 6. forduló, PICK Aréna, Ludányi Márton sportcsarnok, 150 néző. Vezette: Bujdosó, Horváth V.
OTP Bank-PICK Szeged U21: Koncz, Farkas (kapusok), Herbert 2, Vincze 4, Németh, Mészáros 5, Losonczy 3, Kucsera, Furka 1, Szepesi 6, Szűcs 3, Balogh 2, Lukács 7, Járó 4, Sajben, Vidovenyecz. Vezetőedző: Szabó Levente.

Jól kezdtünk, mi szereztünk vezetést, és ezt sokáig tartottuk is. Ezután viszont jött egy nagy holtpont a játékunkban, így a Csömör előtt egyenlített, majd átvette a vezetést. Hatalmas hullámvölgybe kerültünk, a vendégek fokozatosan növelték az előnyüket, egyre nagyobb hátrányba kerültünk, az első játékrészben volt olyan időszak, amikor 7 góllal is vezetett a Csömör.

Ennél csak jobb lehet! Mondták a szurkolók a lelátón. Ez így lett szerencsére. A 40. percben Szepesi Zsombor gólja után egyenlítettünk, majd éppen az ő találta után már vezettünk is. Innen pedig nem volt megállás, Koncz György jól védett, mi pedig támadásban eredményesek voltunk, így egyre jobban megléptünk. Állandósult a 4-5 gólos vezetésünk, amit a végén nem is adtunk ki, 37-32-re nyertünk, zsinórban ez volt az ötödik sikerünk, amellyel megerősítettük az élmezőnyben a pozíciónkat.

Ami igazán örömteli, hogy a héten U21-es, U20-as, U18-as és U16-os akadémiai csapatunk is győztesen hagyta el a pályát, igazán emlékezetes hetet tudhatunk magunk mögött.