óra
00
perc

Utolsó másodpercben szerzett góllal nyertek

Debreczeni Richárd utolsó másodpercben szerzett góljával 31-30-ra nyert U18-as akadémiai csapatunk a Dabas otthonában.
Fotók: Sólya Eliza

Dabas KC-OTP Bank-PICK Szeged 30-31 (17-15)
I. osztály, Kelet, 4. forduló, Dabas, 100 néző.
OTP Bank-PICK Szeged: Vízkeleti, Oltványi (kapusok), Kőrösi 3, Nagy, Császár 4, Hoffmann, Karáth 1, Csurkó 4, Debreczeni 4, Balog, Palkó 1, Vilovski 1, Boros, Fazekas 3, Vágvölgyi Sz. 6, Matic 4. Vezetőedző: Balda Ákos.

Újabb szoros csatából került ki győztesen akadémiánk U18-as csapata. A #kiskékek csütörtök délután a Dabas otthonában léptek pályára.

Jól kezdtek a hazaiak, magukhoz ragadták a játék irányítását, sokáig vezettek. Többször is sikerült ellenfelünknek három találattal meglépnie, viszont mi egy pillanatra sem adtuk fel.

Az 52. percben Császár révén sikerült egyenlítenünk, majd az 55. percben Debreczeni révén először vezettünk, 27-26. Izgalmasan alakult a hátralévő időszak, a Dabas 30-29-re vezetett, ekkor még 52 másodperc volt hátra. Matic Dávid egyenlített – ekkor még 10 másodperc volt a meccsből -, majd Debreczeni Richárd az utolsó másodpercben megszerezte a győztes találatot, 31-30-ra nyertünk, kezdődhetett a körtánc a pálya közepén.