Ugrás a fő tartalomraUgrás az oldal aljára

Parádés első játékrész a Ludányiban

Javított a bajnokságban, megnyerte a Mezőkövesd ellen hazai meccsét akadémiánk U18-as csapata.
Fotók: Sólya Eliza
Parádés első félidő

OTP Bank-PICK Szeged U18-Mezőkövesdi KC 38-29 (21-7)
U18 I. osztály, Keleti csoport, 2. forduló, Szeged, PICK Aréna, Ludányi Márton sportcsarnok, 100 néző. Vezette: Hovány, Ubornyák.
OTP Bank-PICK Szeged U18: Szikora, Vízkeleti (kapusok), Kőrösi 2, Nagy 4, Császár 1, Karáth 1, Debreczeni 10, Répás, Balogh 1, Palkó 4, Vilovski 1, Boros, Mátó 4, Fazekas 2, Vágvölgyi, Matic 8. Vezetőedző: Balda Ákos.

Megszerezte első győzelmét a 2024-2025-ös szezonban akadémiánk U18-as csapata.
Egy parádés első félidő után, 38-29-re nyertek a #kiskékek a Mezőkövesd ellen.

Balda Ákos együttese az első harminc percben már tetemes előnyre tett szert, kiválóan védekeztek, és eredményesen támadtak, így a szünetben 21-7 állt az eredményjelzőn.

A második játékrészben akadtak hibák, de semmi sem veszélyeztette a magabiztos, 38-29-es sikert.

Csapatunk legközelebb szeptember 27-én (péntek) 14 órakor hazai pályán, a Ludányi Márton sportcsarnokban a Békés együttesét fogadja.